+372 636 3801

Linnamäe tee 91 Lasnamäe, Tallinn

instagram | facebook | e-mail

    Tööaeg:

  • Iga päev

    12:00 - 22:00

  • 8am - 4pm
  • 10am - 2pm

Tere tulemast! Restoranis Comandor on võimalik kõik! Comandor - hubane restoran Tallinnas Lasnamäe magalarajoonis, maitsev toit, lai valik roogasid, šašlõkke ja jooke. Sõbralikkus, kodukolde soojus ja suurepärane köök annavad igale külalisele võimalust tunda kogu hinge ja südamega meie külalislahkust. Meie restoran pakub kõrgeimal tasemel teenindust rohkem kui demokraatlike hindadega. Restoranis Comandor valmisatakse eriliselt maitsvat toitu ning see on suurepärane koht meeldiva ja hubase interjööriga, et lihtsalt tulla einestama või maitsekalt puhata. Mugav asukoht ja sobivad lahtiolekuajad ootavad teid. Omades suurt kogemust teeninduse valdkonnas mõistetakse meie asutuses, kuivõrd olulised on ehtsad hubasus ja külalislahkus. Koos kogenud kokkade meeskonna ja delikaatse teeninduspersonaliga saalides on meie restoran Comandor valmis pakkuma suurepäraseid roogasid ja unustamatut õhkkonda, mis sunnivad meie külalisi jääma meie juurde kauemaks ning külastama meid taas ja taas. Restorani interjööris on kasutatud kivi ja puidu värvirikast kooskõla. Kuuma liha ja maitseainete erutav lõhn justkui ärgitab seada end mugavamalt laua taga istuma ja valida maitsvat rooga. Šašlõkk uusmeremaa talle karreest.

Siin on alati millest valida. Restorani menüüs - suurvalik erinevaid šašlõkke: lamba-, kalkuni-, kana- ja sealihast. Võib maitsta ka ljulja-kebabi või grill-lõhet. Tellida juurvilja assortiid. Vaidlustamatu kvaliteet: ainult värske liha, mis usaldusväärselt tarnijalt kuni teie šašlõkini läbib kõige lühemat teed. Meie restoranis ei kasutata kunagi külmutatud liha: meie kõige värskemat šašlõkki valmistatakse otse teie silmade all. Kirjeldamatu maitse: restoranis Comandor kasutame oma ainulaadset marinaadi, mis muudab šašlõkki õrnaks ja mahlaseks. Me järgime rangelt praadimise astet, mille järel võib meie rooga saata julgelt näitusele . Meie juures tuletate meelde, missugune peab olema tõeline šašlõkk, mis on valmistatud oskuslike käte ja suure armastusega - just täpselt nii, nagu seda valmistatakse Kaukaasias juba tuhandeid aastaid. Kui te tunnete, missugune on hea šašlõkk - siis nüüd saate te teada, kus on võimalik leida mitte lihtsalt head, vaid kõige maitsvamat šašlõkki Tallinnas - meie restoranis. Šašlõkid - menüü põhiosa, kuid kaugeltki mitte ainus. Salatid, pasta, supid ja kodused küpsetised. Magustoiduks tuuakse teiele pannkooke moosiga või käsitsi valmistatud sefiiri. Armeenia veinid, vaadiõlu või imelise lõhnaga tee toonitavad veelgi rohkem toidu omapärast maitset ja lõhna.

Sõbralikkuse ja pidupäeva meeleolu võluv õhkkond. Teie kasutuses on mugav ja hubane kohvik, kus saab veeta suurepäraselt aega kogu pere või lastega või kohtuda hoopis äripartneriga. Koht, kus mängib meeldiv muusika ning kus saab korraldada üritust või banketti. Samuti toome vajadusel tellitud roogasid koju. Kas Teil ei ole aega ega võimalust külastada restorani? Siis on parimaks lahenduseks tellida restoranist toitu kontorisse või otse koju! Restoran Comandor pakub tellitud toitude kojuveo teenust. Nüüd ei pea Te kulutama liigset aega, vaid kõik, mis on vaja - tutvuda meie menüüga ja teha tellimust. Tänu oma mugavale asukohale Lasnamäe linnaosas toome toitu teile väga kiiresti. Kindlasti rõõmustavad teid ka meie väga demokraatlikud hinnad! Lemmiktoidu kiir kojuvedu - see on igaühele jõukohane luksus! Restoran Comandor - Kõige maitsvamad toidud teile ja teie armsatele! MEIL ON ALATI RÕÕM TEID NÄHA!